x
Marka Listesi
Philippi Design Ürünleri
Stoktakiler
 
Philippi
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Philippi Design Ürünleri Türkiye Online Satış Mağazası

PHILIPPI Tasarım Ürünleri


Zamansız ve özgün PHILIPPI yaşam tarzı Tasarım Ürünleri

Philippi Design tasarım şirketi 20 yıldır Almanya!nın hamburg kentinde faaliyetlerine devam etmektedir. Jan Philippi ve takımı yaşama ve evlerimize güzel tasarımlar sunmayı hedeflemişlerdir.

Burada formlar fonksiyonelliği takip eder, sofistike malzemeler kullanılır, sevgi detaylardadır ve yalın hatlar ana prensiptir. Tasarımcılar fikirlerini getirir, jan philippi ile beraber ürün geliştirilir ve protatiple yaratılır. Ürün yaratma süreci her bir ürün satılmak üzere dükkanlara girene kadar devam eder. 

Mükemmel formu arama

Sofistike ve özgün ev aksesuarları, seyahat aksesuarları ve erkek ve bayan için hediye fikirleri stil sahibi modern ve çekici insanlara uyum sağlar ve onların hayatını kolaylaştırır. Gereksiz hiç bir çizgisi yoktur ve kısa süreli eğilim peşinde koşmaz. İyi bir tasarım elegan ve saf formlarda, birinci sınıf malzemelerden yapılmış ve en iyi bir şekilde işlevsel olmalıdır. Philippi Design şirketinin felsefesi ve tutkusu en iyi formları bulmak, en ince parçaya kadar mükemmeli aramak ve bunu tasarımcıları ve üreticileri ile paylaşarak yaratmak üzerine kurulmuştur.

Koleksiyonlar

Philippi Erkek için Hediyeler

Philippi Kadın için Hediyeler

Philippi Ev Dekorasyon Ürünleri Ev Aksesuarları


   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.