x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • Kikkerland Kikkerland MINI KARAOKE Mikrofonu Kikkerland MINI KARAOKE Mikrofonu 69,90 TL
  • METALMORPHOSE MTM Scooter Anahtarlık Kırmızı MTM Scooter Anahtarlık Kırmızı 59,90 TL
  • LEXON Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Gri Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Gri 174,90 TL
  • LEXON Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Dore Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Dore 174,90 TL
  • Qline RATTLESNAKE Çıngıraklı Yılan Manyetik Stres Giderici RATTLESNAKE Çıngıraklı Yılan Manyetik Stres Giderici 29,90 TL

dogum-gunu-hediyesi

Doğum Günü Hediyesi

Sevdiklerinizin doğdukları güne anlam katacak farklı ve özgün doğum günü hediyeleri Qtoo.com.tr'de sizleri bekliyor. Bu doğum gününde sevdiklerinize alışılmış ve sıradan hediyeler yerine daha özgün ve özel bir hediye alarak onlara unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz.

Dünyaya gelmenin yıl dönümü sayılan doğum günlerinde herkes çevresi tarafından özel hissettirilmeyi bekliyor. Tamamıyla "kişiye özel" olarak kutlanan bugünlerde basit hediyeler yerine kişinin ilgi alanlarına yönelik hediyeler seçmek daha anlamlı oluyor.

Doğum günü hediyesi seçerken hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarını ve zevklerini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, kitaplara ve okumaya ilgi duyan bir yakınınıza Kitap Görünümlü Yazar Kasa veya Mıknatıslı Kitap Ayracı gibi hediyeler alarak bu farklı hediyeler ile ona hem şaşıracağı hem de sevineceği bir armağan sunabilirsiniz. Yazı yazmayı seven yakınlarınıza Su Geçirmez Defter gibi hediyeler seçebileceğiniz gibi işine tutkun yakınlarınız için kartvizitlik, Masaüstü Yardımcısı, Tablet PC Standı, Mıknatıslı Hatırlatıcı gibi doğum günü hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Yakınlarınızın doğum gününü daha da özel kılarak bir ömür boyu saklanacak en güzel hediyeler için Qtoo.com.tr'yi ziyaret edebilir, dilediğiniz doğum günü hediyesini kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Stoktakiler
 
19
12
Philippi
295,00 TL 259,90 TL
20
Philippi
125,00 TL 99,90 TL
10
10
10
10
15
Philippi
165,00 TL 139,90 TL
Daha Fazla Yükle
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.