x
Kişiye özel hediyeler

Erkek, bayan, genç, yaşlı... Kişiye özel hediyeler ile hediye almak istediğiniz kişi nasıl biri olursa olsun sitemizden kolayca onu mutlu edebilecek ve kullanabileceği bir ürün bulabilirsiniz. Hem de dünyaca ünlü tasarımcıların imzaları olan ürünlerin içinden.

Evet, yanlış duymadınız. Ürünlerimiz ödül almış tasarımlardan oluşmaktadır. Tamamı kaliteli ve piyasada bulunamayacak ürünlerdir. Özellikle çelik tasarımlarımız ister mutfak ürünü olsun ister dekoratif amaçlı hepsi oldukça göz alıcı ve ilgi çekici ürünlerdir.

Paranızı çöpe atmadan ve uygun fiyata üstün kalitedeki ürünlere sahip olabileceğiniz Qtoo adresinde ihtiyacınıza çözümler bulurken çeşitli kampanya ve promosyonlardan da hiçbir ek zahmete girmeden yararlanabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde hediye paketi ücretsiz olarak hazırlanmakta ve 75 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti de olmadan kapınıza kadar teslim edilmektedir.

İskandinav kalitesi ile tanışmak için hemen İskandinav ürün modellerimizi gezebilir ve evlerinizi gerçekten başarılı dizayna sahip üstün kalitedeki ürünlerle dekore edebilirsiniz. Günlük kullanım eşyalarından mutfak aksesuarlarına aradığınız ve ihtiyacınız olan her şey burada sizleri bekliyor. Güvenli alışverişin en keyifli boyutu haline gelen Qtoo sayesinde dünyanın tanınmış tasarımcılarına ait çalışmalara sahip olup evlerinizde sanat eserlerini sergileme şansına sahip olabilirsiniz.

Bugün ve daima en kaliteli kişiye özel hediyeler, firmamız tarafından sizlere sunulacaktır.  Her geçen gün daha kaliteliye, daha iyiye imza atabilmek için biz çok çalışıyoruz.  Tüm çabamız ve gayemiz siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve ekonomik hizmeti, en hızlı ve güvenli şekilde sunmaktır.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.