x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
Stoktakiler
 
Daha Fazla Yükle
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kitap Tutucular

Kitap okumayı bir ritüel haline getirmiş, onlarla başka dünyaları ve hayalleri  paylaşmış insanlar için kitaplar her zaman etraflarında bulunması gereken ve kolayca ulaşılması arzu edilen dostlar gibidir.

Yatmadan önce özenle sıralanmış kitaplarınızdan bir tanesini seçmek ve onunla paylaşılan dakikalardan sonra uykuya dalmak sevenler için vazgeçilmezdir.

Kitapları kolayca bulmak ve seçmek için kitaplarınızı başucu rafınızda yada kitaplığınızda iyi bir şekilde sıralamanız gerekir. Bir tanesini özenle çekip alırken diğerlerinin devrilerek dağılması yaşanan en keyifsiz anlardan biridir.

Bu noktada kitap destek aksesuarları yani kitap tutucular bize yardımcı olurlar.

Kitap tutucular hem işlevsel bir görev yapan hem de ev ve ofisimizin dekorasyonuna katkıda bulunan ve tarzınızı ifade eden aksesuarlardır.

Okumanıza ara verdiğinizde diğer kitaplarınızın arasına özenle yerleştirdiğiniz kitabınızı değişik kitap tutucu modelleri ile düzenleyebilir ve bir sonraki okuma zamanınızda kolayca bulunur hale getirebilirsiniz.

Okumayı seven, kitaplarını dağınık ve düzensiz görmekten kaçınan kitap dostlarının kitapla olan ilişkilerine yeni bir heyecan katacak kitap tutucu modelleri kendinize, çocuğunuza, arkadaşlarınıza ve kısaca tüm sevdiklerinize güzel bir hediye olacaktır.

Estetik ve tasarım yönü kuvvetli, başucunuzda sürekli "kitapların burada" diyerek size göz kırpan kitap tutucuları qtoo.com.tr de!


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.