x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • LEXON Lexon Zen Large Cup Bambu Siyah Geniş Lexon Zen Large Cup Bambu Siyah Geniş 129,90 TL
  • LEXON Lexon Zen Cup Bambu Siyah Lexon Zen Cup Bambu Siyah 79,90 TL
  • Qline CRYSTAL BALL Küre Cam Feng Shui Topu 4 cm Standlı CRYSTAL BALL Küre Cam Feng Shui Topu 4 cm Standlı 39,90 TL
  • LEXON Lexon SCRIBALU Standlı Tükenmez Kalem Dore Lexon SCRIBALU Standlı Tükenmez Kalem Dore 149,90 TL
  • LEXON Lexon A Frame Tasarım Fotoğraf Çerçevesi Lexon A Frame Tasarım Fotoğraf Çerçevesi 69,90 TL
  • Kikkerland Kikkerland TIDY TABLE CLIPS Kablo Düzenleyici Klips Seti Kikkerland TIDY TABLE CLIPS Kablo Düzenleyici Klips Seti 19,90 TL
  • Kikkerland Kikkerland TIDY CLIPS Kablo Toparlayıcı Klips Seti Kikkerland TIDY CLIPS Kablo Toparlayıcı Klips Seti 19,90 TL
  • Philippi Philippi DERBY AT NALI Magnetik Ataçlık Philippi DERBY AT NALI Magnetik Ataçlık 94,90 TL
  • Philippi Philippi BULL + BEAR Boğa ve Ayı Ataçlık Philippi BULL + BEAR Boğa ve Ayı Ataçlık 179,90 TL
  • Qline DONUTS PURIFIER Mini USB Hava Nemlendirici DONUTS PURIFIER Mini USB Hava Nemlendirici 32,90 TL

ofis hediyeleri

Ofis Hediyeleri

Günlük hayatının büyük kısmını ofis ortamında geçiren çalışanlar için birbirinden özel ofis hediyeleri Qtoo farkıyla bir araya geliyor. Gerek ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak gerekse günlük yoğun iş temponuz içerisinde motive olmanız için satışa sunulan ürünleri sevdiklerinizi mutlu edecek şık ofis hediyeleri olarak da değerlendirebilirsiniz. 


İş yükünüzü paylaşmaya, çalışmalarınızı kolaylaştırmaya yardımcı olacak; kalem, kalemlik, dijital takvim, not panosu, kağıt ağırlığı, mektup açacağı, telefon tutucu, masa üstü organizatörü gibi birbirinden güzel ve faydalı ürünler Qtoo'nun ofis hediyeleri arasındaki yerini alıyor. Özel tasarım hediyeliklerin de yer aldığı ürünleri kendi çalışma masanızı güzelleştirmek için de satın alabilirsiniz.

Qtoo seçkisiyle bir araya getirilen onlarca ofis hediyesi arasından hareketli ve stresli çalışma ortamınızın havasını değiştirecek, size gün içinde taze ve huzurlu bir atmosfer yaratacak ürünleri de tercih edebilirsiniz. Denge topları, manyetik puzzle, Feng Shui küresi, masa üstü vantilatör, çerçeve magnet, devrilmez mug gibi çok özel ofis hediyeleri girdiği her ortama; uyum, huzur, tazelik ve mutluluk katıyor.


Siz de özel tasarım ürünler arasında bir tercih yaparak iş günlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Yaratıcı ofis hediyesi seçeneklerini sevdikleriniz için daha rahat, eğlenceli ve mutlu çalışma ortamları yaratmak amacıyla da değerlendirebilirsiniz.

Stoktakiler
 
17
17
33
Qline
75,00 TL 49,90 TL
12
Philippi
295,00 TL 259,90 TL
0
15
Philippi
164,90 TL 139,90 TL
Daha Fazla Yükle
Toplam 95 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.