x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • Gund Gund Pusheen Tablet Kılıfı Gund Pusheen Tablet Kılıfı 44,90 TL
  • Out of The Blue KING and QUEEN Çıtçıtlı El Isıtıcısı KING and QUEEN Çıtçıtlı El Isıtıcısı 19,90 TL
  • Out of The Blue HOT HEART Desenli Kalp Çıtçıtlı El Isıtıcısı HOT HEART Desenli Kalp Çıtçıtlı El Isıtıcısı 19,90 TL
  • Qline Squishy JUMBO Avokado Yavaş Yükselen Yumaşak Oyuncak Squishy JUMBO Avokado Yavaş Yükselen Yumaşak Oyuncak 44,90 TL
  • Kikkerland Kikkerland DRY ERASE NOTEPAD Çizgili Manyetik Not Tahtası Kikkerland DRY ERASE NOTEPAD Çizgili Manyetik Not Tahtası 39,90 TL
  • Gund Gund BOO Grey Leopard Peluş Oyuncak Gund BOO Grey Leopard Peluş Oyuncak 59,90 TL
  • Gund Gund BOO BEE Peluş Oyuncak Gund BOO BEE Peluş Oyuncak 59,90 TL
  • Gund Gund BOO Pilot Peluş Oyuncak Gund BOO Pilot Peluş Oyuncak 59,90 TL
  • LEXON Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Gri Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Gri 174,90 TL
  • LEXON Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Dore Lexon Mino Bluetooth Hoparlör Dore 174,90 TL

sevgiliye-hediye

Sevgiliye Hediye

Sevgiliye hediye almakta zorlananlardansanız, Qtoo'da yer alan farklı tasarımlar ile aradığınızı yorulmadan bulabilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü ve sevgililer günü hediyeleri derken zaman içinde alternatifleriniz azalır ve yeni hediyeler bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Alacağınız hediyenin kullanışlı mı yoksa romantik mi olması gerektiğine karar vermek ise işinizi oldukça kolaylaştırır.

Sevgiliye doğum günü hediyesi alacaksanız, içerisinde kalp bulunan kupa, anahtarlık veya çerçeve seçebilirsiniz. Tabii çerçevenin içerisine ikinizin en güzel fotoğrafını da yerleştirebilirsiniz. Sevgililer Günü hediyeleri için de aynı derecede romantik olmanızda fayda var. Üzerinde 100 farklı dilde seni seviyorum yazan bir kupa partnerinizin yüzünü mutlaka güldürecektir. Aldığınız hediyenin içine yazdığınız küçük bir not da o anı daha özel kılmaya yardımcı olur.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi alıyorsanız günlük hayatında kullanacağı bir şey seçmek daha anlamlı olacaktır. Kadın için ayna, cüzdan veya takıları için bir askı uygun olabilirken, erkek sevgiliye hediye olarak da kravat, saat veya kalem seti gibi ürünler düşünebilir, hayatını kolaylaştıracak bir parça seçebilirsiniz.

Eğer özel günleriniz yakınsa ve ne alacağınıza karar veremediyseniz Qtoo'da sizin için seçilmiş hediyelere göz atabilir, seçtiğiniz ürünü tek tıkla satın alarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.
Stoktakiler
 
22
23
33
Qline
75,00 TL 49,90 TL
20
Philippi
75,00 TL 59,90 TL
20
Daha Fazla Yükle
Toplam 211 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.