x
Marka Listesi
Stoktakiler
 
Daha Fazla Yükle
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Doğum günü Hediyesi

Eşiniz, iş arkadaşınız ya da bir öğretmeniniz... Doğum günü yaklaşan ya da gelen tüm sevdiklerinize unutamayacakları kalitede ürünleri uygun fiyata alabileceğiniz en başarılı platform qtoo.com.tr adresidir.

Ödül almış tasarımlarıyla dikkat çeken firmamız doğum günü hediyesi için de oldukça geniş bir reyona sahiptir. Ekonomik ürünlerden lüks ürünlere ya da süs eşyalarından günlük kullanım ürünlerine kadar aklınıza gelebilecek her şeyi burada bulabilirsiniz.

Doğum günü hediyesi sizin açınızdan ekonominize uygun olurken paranızın da karşılığını kaliteli bir ürün alarak temin ettiğiniz Qtoo'da 75 Lira üzerinde kargo ücreti ödemeyip adresinize kadar ücretsiz sipariş verebilirsiniz. 

Böylece bizden beğendiğiniz bir ürünü alıp hediye vermek istediğiniz kişiye direkt elden verebilmek yerine o kişinin adresine gönderim yaptırarak ücretsiz bir şekilde kapıda teslim almasını sağlayabilir ve ona mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Üstelik bizden alışveriş yapmak için kredi kartına da sahip olmak zorunda değilsiniz. Havale yaparak ekstra % 5 indirimli bir şekilde ödeme yapabilir veya kapıda nakit ödeme seçeneği ile internet üzerinden kart sahibi olmadan da beğendiğiniz ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.