x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • Out of The Blue KING and QUEEN Çıtçıtlı El Isıtıcısı KING and QUEEN Çıtçıtlı El Isıtıcısı 19,90 TL
  • Out of The Blue HOT HEART Desenli Kalp Çıtçıtlı El Isıtıcısı HOT HEART Desenli Kalp Çıtçıtlı El Isıtıcısı 19,90 TL
  • LEXON Lexon Zen LH43W8 Tissue Box Peçetelik Beyaz Lexon Zen LH43W8 Tissue Box Peçetelik Beyaz 169,90 TL
  • LEXON Lexon Zen LH43N Tissue Box Peçetelik Siyah Lexon Zen LH43N Tissue Box Peçetelik Siyah 169,90 TL

Kişisel Bakım ürünleri

Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım ürünlerinden hoşlanan sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelik eşyaları Qtoo'da bulabilirsiniz. Keyfine düşkün yakınlarınız için el ısıtıcısından sıcak su torbasına, sırt masajcısından buz torbasına kadar pek çok ürünü tercih edebilirsiniz. İlaç saklama kutusu gibi ihtiyaca yönelik kişisel bakım malzemelerini de özellikle yaşça büyük sevdikleriniz için işlevli birer hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz.


Zengin bir yelpazede bir araya getirilen kişisel bakım ürünleri sadece yetişkinlere değil çocuklara da hitap ediyor. Çocuk parti şapkalar, prens ve prenses taçları, tırnak çıkartmaları gibi birbirinden eğlenceli ürünleri dilerseniz kendi çocuklarınıza ya da çocuk yaştaki yakınlarınıza hediye edebilir, onların mutluluğuna şahit olabilirsiniz.Fiziksel görünüşüne önem veren, bakımlı olmayı seven arkadaşlarınıza; tırnak bakım seti, makyaj çantası ya da dövme seti gibi ürünleri hediye edebilir, onların kişisel bakım serüvenlerine katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca fitness topu seti, kas çalıştırıcı, pedometre gibi malzemeleri, sportif bir yaşam tarzını benimseyen yakınlarınız için ideal bir hediye olarak değerlendirebilirsiniz.


Tüm bu kişisel bakım ürünleri ve fazlasına, Qtoo'nun sunduğu ayrıcalıklı hizmet, hızlı, kolay ve avantajlı alışveriş imkanıyla sahip olmak için hemen harekete geçin!

Stoktakiler
 
25
Qline
20,00 TL 14,90 TL
Daha Fazla Yükle
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.