x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
Stoktakiler
 
Daha Fazla Yükle
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2

Promosyon ve Kurumsal hediyeler etkin ve doğru seçildiğinde şirket imajını değer katar, hediye alan kişi ile hediye veren arasında samimi ve duygusal bir ortam yaratır.
Kurumların imajı ve vizyonu açısından çoğunlukla önemli bir etki bırakan kurumsal hediyeler, sizi ve temsil ettiğiniz şirketin kimliğini yansıttığından dikkat ve özen göstermeyi zorunlu kılar. 

Büyük bir itina ile yapılan seçim, hediye alan kişiye verilen değerin dışa yansımasıdır. Kurumsal hediye seçimi firmaların prestijini ve kimliğini önemli ölçüde yansıttığından hediyenin içeriğinden sunumuna kadar profesyonel bir yaklaşım gerektirir. 
Herbiri diğerinden farklı amaçlara yönelik ve özenle seçilmiş tasarım ürünleri ve Avrupa ile eşzamanlı sürekli yenilenen ürün koleksiyonu ile Türkiye nin seçkin kişi ve firmalarına servis veren Q TOO, öncülüğünü yaptığı farklı konsept ve yaklaşımlarla karşılıklı ihtiyaç belirleme, uygun tasarım fikirleri ve özel hizmet anlayışı ile, müşterilerinin kurumsal hediye arayışlarına uygun çözümler üretmektedir. 
2005 yılında faaliyete başlayan firmamız, kurumsal firmaları özel günlerde ( kuruluş yıl dönümü, ürün lansmanı, bayi toplantıları, IK projeleri, konferanslar, açılışlar, yılbaşı, bayramlar vs ) İskandinavya ve Batı Avrupa ülkelerinden özel seçilmiş farklı, kalıcı, kaliteli ve şık konsept tasarım ürünleri ile desteklemektedir. 
Göstermiş olduğumuz özen ve uzman profesyonel yaklaşımımız, 2005 yılından beri yaşadığımız birikimlerin bizlere kazandırdığı en önemli değerlerden biridir.
Distribütörü olduğumuz tanınmış markalardan oluşan koleksiyonumuzda marka imajınıza ve beklentilerinize uygun çok sayıda sıradışı hediye seçenekleri bulunmaktadır.

Kurumsal Hediyeler

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.