x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !

Kurumsal Hediyeler

Kurumsal Hediyeler

Farklı kategorilerde en özgün ve ilgi çekici ürünleri bir arada bulabileceğiniz Qtoo, ofis çalışanları için de birbirinden özel kurumsal hediyeler ile öne çıkmayı başarıyor.

Mesai saatlerini ofis ortamında geçiren yakınlarınız için kalemlik, kartvizitlik, kalem seti gibi özel tasarımlara sahip ürünler tercih ederek günlük iş yükünün altından biraz da sizin yardımınızla kalkmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece onlara, uzun yıllar boyunca bilfiil kullanabilecekleri ve kullandıkça sizi hatırlayacakları bir hediye vermiş olursunuz.


Arkadaşınız, eşiniz, kardeşiniz ya da başka bir yakınınız için değerlendirebileceğiniz kurumsal hediye alternatifleri arasında nispeten dekoratif objeler de yer alabilir. Birbirinden özel ve hoş tasarımlara sahip masa saati, cep telefonu standı, dijital fotoğraf çerçevesi gibi ürünler, sevdiklerinizin çalışma masası dekorasyonlarına modern bir hava kazandırabilir.Bunun yanında çelik mug gibi kullanışlı ürünleri de yine özel günlerde yakınlarınız için satın alabilir, onların mesai saatleri içinde yeme içme ihtiyaçlarını daha rahat karşılamalarına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca hem estetik tasarımları hem de fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken tüm bu ürünleri yalnızca başkalarına değil kendinize de hediye edebilirsiniz!


Kurumsal hediyeler söz konusu olduğunda en güzel ve en dikkat çekici ürünleri ayağınıza getiren Qtoo aracılığıyla alışverişin ve hediye almanın keyfini yaşamak için hiç vakit kaybetmeyin.

Stoktakiler
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.