x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • Philippi Philippi DONATELLA Akordiyon Mini Cüzdan Philippi DONATELLA Akordiyon Mini Cüzdan 149,90 TL

kartvizitlikler

Tasarım Kartvizitlikler

Hediyelik veya kişisel kullanım için aradığınız tasarım kartvizitlikler Qtoo'nun zengin ürün seçenekleri arasında yerini alıyor.

Bireysel veya kurumsal kimlik bilgilerini içeren bir tanıtım kartı olan kartvizitleri bir arada tutmaya yarayan kartvizitlik ürünleri ise işlevsel özellikleriyle pratik kullanım kolaylığı sunuyor. Dış kabı ve iç bölmeleri deri, PVC ya da plastik malzemelerden üretilen tasarımlar çok sayıda kartviziti saklamaya yardımcı oluyor. Özel kap tasarımlarıyla da göze hoş gelen birer aksesuara dönüşebiliyor.

Tasarım kartvizitlikler tüm bu nitelikleriyle cüzdanlarda, portföy çantalarında veya masa üstlerinde kullanışlı birer kişisel eşya ve ofis malzemesi özelliği gösteriyor.

Benzersiz bir hediye kapsamında zarif bir seçenek olarak değerlendirebileceğiniz tasarım kartvizitlikler ile sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza hoş birer sürpriz yapabilirsiniz. Klasik veya modern stillere sahip, farklı renklerde figüratif desen ve çizgilerden oluşan tasarım kartvizitlik modelleri ile kişisel beğeninizi yansıtabilirsiniz. Cebinizde rahatça taşıyabileceğiniz kartvizitlikler sayesinde kendinize küçük bir ödül verebileceğiniz gibi, özel günlerde kurumsal bir hediye olarak da değerlendirebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz kartvizitlik modellerini hemen ürün sepetinize ekleyip, Qtoo güvencesiyle satın alabilirsiniz.
20
Philippi
125,00 TL 99,90 TL
20
Biggdesign
49,90 TL 39,90 TL
20
Biggdesign
49,90 TL 39,90 TL
33
Biggdesign
29,90 TL 19,90 TL
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.