x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • Qline ICE CUBE BALL Küre Şeklinde Buz Kalıbı 8Li ICE CUBE BALL Küre Şeklinde Buz Kalıbı 8Li 149,90 TL
  • Qline WHISKY STONES Doğal Viski Taşları Beyaz WHISKY STONES Doğal Viski Taşları Beyaz 69,90 TL
  • Qline WHISKY STONES Doğal Viski Taşları Red in White WHISKY STONES Doğal Viski Taşları Red in White 69,90 TL
  • Qline CRYSTAL HEAD Kuru Kafa Şişe 550 ML CRYSTAL HEAD Kuru Kafa Şişe 550 ML 59,90 TL
  • Qline ICE CUBE Paslanmaz Çelik Soğutucu Viski Taşları Küpleri 8li ICE CUBE Paslanmaz Çelik Soğutucu Viski Taşları Küpleri 8li 179,90 TL
  • Vacu Vin Vacu Vin Şampanya Soğutucu Şampanya Kapağı Desenli Vacu Vin Şampanya Soğutucu Şampanya Kapağı Desenli 75,90 TL
  • Nuance Nuance Vakumlu Tıpa Nuance Vakumlu Tıpa 75,90 TL
  • Nuance Nuance Pratik Tirbüşon ve Folyo Kesici Nuance Pratik Tirbüşon ve Folyo Kesici 279,90 TL
  • Qline Dekoratif Şişe Kılıfı Şişe Dekorasyonu Çam Ağacı Dekoratif Şişe Kılıfı Şişe Dekorasyonu Çam Ağacı 19,90 TL
  • Vacu Vin Vacu Vin Şarap Şişe Altlığı Beyaz Vacu Vin Şarap Şişe Altlığı Beyaz 19,90 TL

Şarap aksesuarları

Şarap Aksesuarları

Fransa’nın öncülük ederek gastronomi dünyasına armağan ettiği şarap kültürünün en önemli tamamlayıcısı şarap aksesuarları. Siz de şarap saklama usullerinden, someliyelik tüyolarına, “Hangi mönüye hangi şarap seçilir?” sorusundan, şarap mahzenlerinin gizemli dünyasına varana dek şaraplardan ve şarap dünyasından keyif alarak ve şarap ritüelinizi Qtoo.com.tr’da hediyelik şarap aksesuarları seçerek tamamlamak için uğradıysanız, doğru adrestesiniz.

Yıllarca süren eğitimiyle, seçim, saklama, soğutma ve sunum teknikleriyle başlı başına bir yaşam gustosunu temsil eden şaraplar evreninde bu rafine zevkin tadı aileniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaşarak perçinleniyor.

Qtoo'da şarap keyfinizi tamamlamak için öneriler arasında neler neler yok ki…Manuel şarap tirbuşonları, şarap havalandırıcılar, şarap termostatları, şarap setleri, paslanmaz çelik şarap stantları, özel şarap şişesi tutucu raflar, şarap küpleri, şarap soğutma ve havalandırma çubukları, şarap aksesuar setleri, şarap damlalıkları ve daha onlarca hediyelik şarap aksesuarının tümü bir tık uzağınızda.

Siz de şarap keyfinizi sevdikleriniz ve dostlarınızla doya doya paylaşmak, Qtoo güvencesi altında şarap ritüeli deneyiminizi zenginleştirmek için birbirinden özel hediyelik şarap aksesuarları önerilerine hemen göz atın ve beğendiklerinizi şimdi satın alın.
Stoktakiler
17
Nektar
114,90 TL 94,90 TL
27
Vacu Vin
275,00 TL 199,90 TL
28
Vacu Vin
265,00 TL 189,90 TL
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.