x
Marka Listesi
Stoktakiler
 
Daha Fazla Yükle
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Banyo Aksesuarları - Qtoo.Com.Tr

Banyolar küçük dokunuşlarla büyük farklılık ve değişiklik yaratacağımız evimizin en nadide alanlarından biridir. Küçük dokunuşlarıda en güzel şekilde banyo aksesuarları ile sağlayabiliriz.

Banyolarımızda dikkat etmemiz gereken en önemli konu şıklık yanısıra hijyen dir. Banyolar nemli bir ortam olduğundan kullanılan mobilyaların yanısıra aksesuarlarda bu ortama uygun malzemelerden seçilmelidir. Bu nedenle almış olduğunuz ürünler uzun süre dayanmalı ve hijyenliğide korumalı diye düşünüyorsanız seçilen malzemelerin metal ise paslanmaz çelik, ahşap ise tik ağacı olmasında fayda vardır. Paslanmaz çelik söz konusu olduğunda, ürünün gerçekten paslanmaz çelikten yapılmış olmasını kastediyoruz. Üzeri krom kaplama yapılmış çelik ürünler çok iyi bilinen kaliteli markalardan alındığında iyi sonuç verebilir ancak hiç bir zaman gerçek paslanmaz çeliğin yerini tutamaz. Q TOO olarak tüm banyo aksesuarları koleksiyonumuzda tik ağacı ve paslanmaz çelikten üretilmiş ürünlere yer veriyoruz. 

Aklınıza gelebilecek tüm banyo aksesuarlarını özel dizayn ve tasarım harikaları olarak sizlere sunup kaliteli ile şıklığı bir arada sunarak banyolarınızı eşsiz bir platforma dönüştürüyoruz.

Sade ve asil bir banyoya sahip olmak isteyen müşterilerimizden rengarenk ve enerjinin hükmetmesini isteyen müşterilerimize kadar tüm banyo aksesuarlarında beklentileri karşılayan birbirinden estetik ürünlerimiz ile sizlere son derece elit ve tasarım harikası banyolar sağlıyoruz.

Banyolarında sadece bir temel ihtiyacı karşılamakla kalmayıp aynı zamanda göze de hitap edebilmesini hedefleyen firmamız kollesiyonunda herkes tarafından beğenilerek fonksiyonel olmalarıyla da başarısını kanıtlamış ürünleri bulunmaktadır.

En ufak detaya kadar banyonuzu baştan yaratabilir bambaşka bir dünyaya dönüştürebilirsiniz. Oldukça iddialı ve çeşit bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan banyo aksesuarları banyonuzda oluşturduğu zerafet kadar hem misafirlerinizin hem de sizlerin gözlerini kamaştırıyoruz.

Büyük çoğunluğu ihtiyaçları içeren ürünler olduğundan sizlere sunduğumuz ürünler banyolarınızı sadece süslemekle kalmayıp kullanım kolaylığı ve işlevselliği yanında banyonuzun kalitesini de oldukça üst seviyelere taşımaktadır.

Üstün ve doğal malzeme kalitesi kullanılarak üretilen tüm banyo aksesuarlarımız ile sizlere hijyen ve sağlığı da garantileyerek profesyonel tasarımcılarımızın imzalarını taşıyan eşsiz ürünlerimize sahip olabilme imkanını sunuyoruz.

Ağırlıklı olarak İskandinav ve Kuzey Avrupa tasarımlarını içeren banyo aksesuarları modern bir banyonun taşınabileceği son seviyeyi sağlamanın altın anahtarı niteliğindedir.

Qtoo.Com.Tr olarak hiçbir yerde bulamayacağınız orijinal ürünler ile kaliteli malzemelerden üretim yapıldığı için uzun süre eskitemeyeceğiniz sağlam ürünleri de dünyanın dört bir yanını gezip zahmet içerisinde aramak yerine evlerinize kadar getiriyoruz.


 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.