x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • LEXON Lexon Zen LH43W8 Tissue Box Peçetelik Beyaz Lexon Zen LH43W8 Tissue Box Peçetelik Beyaz 169,90 TL
  • LEXON Lexon Zen LH43N Tissue Box Peçetelik Siyah Lexon Zen LH43N Tissue Box Peçetelik Siyah 169,90 TL
  • LEXON Lexon Zen LH40N Large Cup Bambu Siyah Geniş Lexon Zen LH40N Large Cup Bambu Siyah Geniş 139,90 TL
  • LEXON Lexon Zen LH39N Cup Bambu Siyah Lexon Zen LH39N Cup Bambu Siyah 94,90 TL

ev-hediyesi

Ev Hediyesi

Yeni eve taşınan ya da evlenen yakınlarınızı, Qtoo'dan seçeceğiniz ev hediyesi alternatifleriyle mutlu edebilirsiniz. Hediye alınacak kişinin ihtiyaçlarını veya zevklerini bilmek hediye seçme işini kolaylaştırır. Örneğin kahvaltı takımı, çay tepsisi gibi işlevsel ürünler tercih edebileceğiniz gibi dekoratif ve klasik seçimler yaparak vazo, şamdan gibi ürünlere de yönelebilirsiniz.

Her bütçeye ve zevke uyan birbirinden kaliteli, birbirinden şık ve özgünlükleriyle dikkat çeken ürünler, Qtoo Ev Hediyesi kategorisinde kendine yer bulur. Örneğin mutfakla arası iyi olan birine ev hediyesi olarak hem dekoratif, hem de işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan özel tasarım mutfak ürünleri uygun olabilir. Şık meyve tabakları, soğutuculu kapaklı tepsi, çekmeceli kesme tahtası, sincap figürlü ceviz kıracağı, dönen taş servis tabağı gibi sıra dışı, sempatik ve işlevsel ürünler arasından yapacağınız seçimler, özellikle yeni evli çiftlerin çok hoşuna gidebilir.

Dekoratif ev hediyesi almak istiyorsanız, evlerini nasıl bir tarzda döşediklerini öğrenerek seçim yapmanızda fayda var. Modern evler için tek parça telden üretilmiş dekoratif vazolar ya da bir heykeli anımsatan parlak metal vazo tasarımları çok uygun olabilir. Paslanmaz çelikten şampanya açma seti veya paslanmaz çelikten üretilmiş buzsuz şampanya soğutucuyla ya da kilim desenli dekoratif bir elma ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Sıradan olmayan, özel tasarlanmış, zarif ve göz alıcı ev hediyeleri arasından beğendiklerinizi hemen sepetinize ekleyebilir, sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.
Stoktakiler
 
34
18
Daha Fazla Yükle
Toplam 157 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.