x
Marka Listesi
Stoktakiler
 
Daha Fazla Yükle
Toplam 480 ürün görüntüleniyor.

Ofis Aksesuarları

Modern Tasarım Ofis Aksesuarları iş yerimize renk ve farklılık katan vazgeçilmez ürünlerdir.
Ofisinizde küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratabilirsiniz.
Ofisinizin seçtikten sonra odanıza gerçekten sizin imzanızı atacağınız ve farklılığınızı ortaya koyacağınız alan aksesuar seçimi ile başlar.
Burada tüm kontrol sizin elinizdedir.
Günümüzde modern tasarım ev dekorasyon ürünleri ve ofis aksesuarları hem modern hem de klasik mobilyalar ile birlikte kullanılabilmekte ve benzersiz yaratıcı birliktelikler ortaya konulabilmektedir.
İş yerinizin her köşesinde ( oda, mutfak, banyo, balkon ve bahçelerde ) kullanabileceğiniz ürünler Q TOO ile Avrupa dan ithal edilerek beğeninize sunulmaktadır. Üstelik tüm yeni ve ödüllü ofis aksesuarları ve masaüstü ürünleri ( Kağıt ağırlıklarıkırtasiye ürünleritasarım kartvizitliklerkalemlernotluklar vs ) Avrupa ve Dünya ile aynı zamanda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Distribütörü olduğumuz Avrupa'nın seçkin ev aksesuarları üreticilerinden ürünler sizler için seçilip ithalat işlemleri gerçekleştirilmekte ve tüm ürünler stoklarımızdan aynı gün ya da 1 sonraki iş günü direk olarak tarafınıza Türkiye'nin en güvenilir kargo şirketleriyle ulaştırılmaktadır. 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.