x
Marka Listesi

ev aksesuarları

Ev Aksesuarları

Hem eviniz için hem de sevdiklerinize hediyelik olarak aradığınız ev aksesuarları seçeneklerini Qtoo'da bulabilirsiniz.

Kullanım amacına göre ister işlevsel, ister dekoratif çok sayıda ev aksesuarlarına duyuluyor. Ahşap mutfak malzemelerinden biblo, mumluk, çerçeve gibi vitrin ürünlerine, sabunluk, sünger, askılık gibi banyo aksesuarlarından çay kahve takımlarına akla gelebilecek her ürün ev aksesuarı kapsamına giriyor. Pratik kullanım niteliklerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da salon, mutfak veya banyoya hoş birer görsellik katıyor. Ürün özelliklerine bağlı olarak tek parça, ikili, üçlü veya set olarak sunulan ev aksesuarları arasında minik dostlarımız için pet shop ürünleri de yer alıyor.

Sevdikleriniz için bir hediye alternatifi olarak da tercih edebileceğiniz ev aksesuarları ile aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızı mutlu edebilir, mekanlara zarif bir dokunuş bırakabilirsiniz. Zengin ürün seçeneklerinden oluşan Qtoo ev aksesuarları kategorisinde ev veya iş yerlerinde gereksinim duyulan irili ufaklı birçok ev gereci ve aksesuarı listeleniyor.

Aradığınız ürüne göre ister çalışma masanızı modern aydınlatma modelleriyle ışıklandırabilir, ister mutfak masanıza estetik bir şıklık katacak meyvelik tasarımlarına sahip olabilirsiniz.
Beğendiniz ürünler için kolaylıkla sipariş verebilir, Qtoo güvencesi ve avantajlarıyla hemen satın alabilirsiniz.
Stoktakiler
 
34
26
39
Daha Fazla Yükle
Toplam 1009 ürün görüntüleniyor.

Ev Aksesuarları

Modern Tasarım Ev Aksesuarları evimize renk ve farklılık katan vazgeçilmez ürünlerdir.
Evinizde küçük dokunuşlarla büyük farklılıklar yaratabilirsiniz.
Mobilyalarınızı seçtikten sonra evinize gerçekten sizin imzanızı atacağınız ve farklılığınızı ortaya koyacağınız alan aksesuar seçimi ile başlar.
Burada tüm kontrol sizin elinizdedir.
Günümüzde modern tasarım ev dekorasyon ürünleri ve ev aksesuarları hem modern hem de klasik mobilyalar ile birlikte kullanılabilmekte ve benzersiz yaratıcı birliktelikler ortaya konulabilmektedir.
Evinizin her köşesinde ( salon, mutfak, banyo, balkon ve bahçelerde ) kullanabileceğiniz ürünler Q TOO ile Avrupa dan ithal edilerek beğeninize sunulmaktadır. Üstelik tüm yeni ve ödüllü ev aksesuarları ve ev dekorasyon ürünleri Avrupa ve Dünya ile aynı zamanda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
Distribütörü olduğumuz Avrupa'nın seçkin ev aksesuarları üreticilerinden ürünler sizler için seçilip ithalat işlemleri gerçekleştirilmekte ve tüm ürünler stoklarımızdan aynı gün ya da 1 sonraki iş günü direk olarak tarafınıza Türkiye'nin en güvenilir kargo şirketleriyle ulaştırılmaktadır. 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.