x
Marka Listesi
Yeni Ürünler !
  • Qline MINI DUCK Mini Ördek Silgiler MINI DUCK Mini Ördek Silgiler 12,90 TL
  • Qline MINI HEART Mini Kalp Silgiler MINI HEART Mini Kalp Silgiler 12,90 TL
  • Kikkerland Kikkerland OCEAN Dont Rock the Boat Okyanus Silgileri Kikkerland OCEAN Dont Rock the Boat Okyanus Silgileri 22,90 TL

kırtasiye ürünleri

Kırtasiye Ürünleri

Qtoo, özgün ve eğlenceli tasarımlara sahip kırtasiye ürünleri ile çalışmayı keyifli hale getiriyor.


Üstün ve natural malzeme kalitesine sahip kırtasiye malzemeleri, ofis çalışanlarının ve öğrencilerin masa başında geçirdikleri zamanı daha verimli kullanmalarına yardım ediyor. Kullanım kolaylıkları ile ön plana çıkan ürünler, eğlenceli tasarımları ile şık bir hediye alternatifi oluyor.


Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar için WINDOW MARKER DUO pencere kalemleri, iyi bir hediye seçeneği olarak ön plana çıkıyor. Ders çalışırken ya da kitap okurken önemli yerlerin altını çizmeden duramayan EMOJINAL HIGHLIGTER emoji fosforlu kalem setine, fikirlerini anında not etmek isteyenler ise Kikkerland CLOUD tasarım yapışkan notlara bayılıyor. Koziol GONZALES zımba çeşitleri, çalışma masasını çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.


 Qtoo, koleksiyonunda miniklerin el becerilerini geliştirebilecekleri ürünlere de yer veriyor. Küçük eller için özel olarak hazırlanmış boya kalemleri, kalem kullanmaya alışmalarına yardım ediyor. Pf Consept 52 parça boya seti, resim yapmak için ihtiyaç duyacakları tüm boya tiplerini bir araya topluyor. CITYSPACE origami setleri, keyifli bir şekilde ellerini çalıştırmalarını sağlıyor. 


Qtoo kırtasiye ürünleri içinden özel tasarım bantlıklardan üç boyutlu silgi setlerine kadar her şeyi bulabilir, beğendiğiniz ürünleri hemen sipariş ederek hayatınıza ya da sevdiklerinizin hayatına renk katabilirsiniz.

Stoktakiler
 
Daha Fazla Yükle
Toplam 121 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.